Pazar 21 Temmuz 2019

akyaka alt banner1 big

Ev ve Villa Temizliği

Evlerinizin veya Villalarınızın Profesyonel Ekiplerce Temizlenmesini İstiyorsanız...

 

Apartman ve Site Temizliği

Apartmanlarınızın veya Sitelerinizin Profesyonel Ekiplerce Temizlenmesini İstiyorsanız...

Ofis ve İşyeri Temizliği

Ofislerinizin, Bürolarınızın, Atölyelerinizin ve İşyerlerinizin Profesyonel Ekiplerce Temizlenmesini İstiyorsanız...

Ofis, Büro, Atölye ve İşyeri Temizliği

En önemli temizlik alanlarından ofis ve işyerlerimiz gerek iş ortaklarımızı gerekse müşterilerimizi karşılama alanlarımız olması, firmamızın prestijini yansıtması ve evinizden çok işyerinizde vakit geçiriyor olmanız nedeniyle hijyenine önem gösterilmesi gerekmektedir.

İşyerlerimizin temiz , düzenli , fonksiyonel , konforlu ve çalışırken de rahat edebileceğimiz ortamlar olmasına özen gösteririz. Ayakkabılarımız ile dışarıdan getirdiğimiz mikroorganizmalar - tozlar ve bunun yanında birçok kişinin aynı havayı soluması , aynı çay kahve otomatlarını , telefon ahizelerini , lavabo ve tuvaletleri , kapı kollarını , elektrik düğmelerini kullanıyor olması hastalığa davetiye niteliğindedir. Temizlik ve dezenfeksiyon bu riskleri ortadan kaldırmakta en etkili çözümdür ve periyodik olarak uygulanması gereklidir.

Ofislerimizin temizliği, havalandırılması , yerleşim düzeni , aydınlatılması ve daha sayabileceğimiz birçok etken bizim ve çalışanlarımızın verimliliğini ve motivasyonunu etkiler. Bu etkenlerin profesyonel temizlik firmaları tarafından ele alınması ,  işletmelerin lehine artı değerler katabilecek durumlara çevrilmesi gereklidir. İşyerimizin temiz ve düzenli olması işyerinin prestiji açısından da önemlidir.

Mağazalarınızın, showroomlarınızın temizliği, Ofisinizin rutin temizliği ve aylık genel temizlik hizmetleri profesyonel ekiplerimizle yapılmaktadır.

 Ofis temizliginde verdiğimiz hizmet detayları şöyledir:

Camların silinmesi,

Duvarların silinmesi,

Mobilyaların tozunun alınması,

Çöplerin toplanması,

Lavabo ve wc’lerin temizlikleri,

Merdiven ve asansör temizliği,

Zemin temizliği.

Ofis temizlik hizmetimiz günlük veya bir defaya mahsus olduğu gibi haftalık ve aylık hizmet temizliğin sürekliliği sağlanır.

Apartman, Bina ve Site Temizliği

Bilindiği üzere apartmanlarda temizlik işleri yönetime kuvvetli bir maliyet oluşturmaktadır. Bu bilinçle AK YAKA TEMİZLİK HİZMETLERİ profesyonel ve uzman kadrosu ile Küçük çaplı apartman ve Sitelerde ortak alanların temizliği, bakımı ve aynı zamanda bahçe ve çevre temizliğinin periyodik zamanlarda yapılması hizmeti vermektedir. Asansör boşlukları, Merdiven sahanlıkları, Bodrum, Merdiven ve Bazaları, Depo ve Sığınakların Temizliği, Su Deposu Temizliği, Ortak alanlar iç ve dış cam temizliği, Çatı katı gibi alanların temizliği, İstenildiği taktirde çok uygun fiyatlara granit, mermer ve fayans alanların cilalama işlemi özenle yaparak, Temizlik kimyasallarımızda çevreye duyarlı haşere oluşumuna engel olan fakat insan sağlığına zararı olmayan temizlik maddeleri kullanıp apartman yönetimlerinin üzerinden büyük bir yük alınır. Apartman veya Site yönetiminin isteğine bağlı olarak, haftada 1 veya 2 gün, ayda belirli günler veyada 1 kereye mahsus olarak temizlik işlerini yaparak personel maliyeti hafifletilir. Apartman temizliğinde uzmanlaşmış ekibimizle gündelik usulü ücretlendirme yaparak diğer firmalar arasında farklı bir yere sahip olduğumuzu göstermek tek amacımızdır. Temizlik Ücretlerini minumumda tutarak müşterilerine önemli bir çözüm ortağı olma konusunda iddalıyız.

Apartman Temizliği Kapsamında;

1 Çöplerinizin toplanması.

2 Merdivenlerin Süpürülmesi.

3 Hazırlanan steril maddeli su ile merdivenlerin silinmesi.

4 Her çalışmada sağanlıkların, süpürgeliklerin, merdiven alınlıklarının ve trabzanların silinmesi.

5 Işıklandırma butonlarının silinmesi.

6 Örümcek ağlarının alınması.

7 Elektrik ve su saatlerinin temizlenmesi.

8 Posta kutularının silinmesi.

9 Cümle kapısının temizliği ve stikırların çıkarılması.

10 Var ise asansör kabininin temizlenmesi.

11 Anlaşmaya bağlı olarak duvarların ve asansör kapılarının silinmesi.

12 İş bitimi binanın parfümlenmesi.

13 Anlaşmaya bağlı olarak Giriş bölgesindeki bahçe temizliği.

14 Anlaşmaya bağlı olarak periyodik Arka Bahçe ve Otopark temizliği.

Ev ve Villa Temizliği

İnsanoğlu için , zaman ve kaliteli hizmet en değerli kavramlar halini almıştır. Vaktimizin yeterli olmayışından bazen ailemize , evimize ve hatta kendimize zaman ayıramamış , ihtiyaçlarımızı karşılayamamış veya ertelemişizdir. Bazen de zaman kazanabilmek için farklı hizmetler sunan yardımcı kişi ve kurumlara başvurmuş ancak hizmet kaliteleri ihtiyaç duyduğumuz standartlara cevap vermekte yetersiz kalmıştır. Ev temizliği , işi ve kişisel sorumluluklarının fazlalığından dolayı zamanını ve enerjisini oldukça değerli kullanmak zorunda olan kişiler için her zaman önemli sorunların başında gelmektedir..

Günümüzde ev temizliği konusunda çalışan eşlerin ya da çocuklu ailelerin zorluk çekmesinden dolayı firmaların sunduğu özel ev temizliği hizmeti konusunda çok dikkatli olmalı ve dikkatli davranmalısınız…

AK YAKA TEMİZLİK HİZMETLERİ  ev  temizliği hizmetinde uzman temizlik ekipleri ile hizmet vermektedir. Özenli ve tecrübeli temizlik personeli ile evlerinizde temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni göstermekte olup kırılabilecek  eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat etmekte olup sizlere kaliteli temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır.

AK YAKA TEMİZLİK HİZMETLERİ olarak Ev Temizliği hizmetimiz mesken durumuna göre;

Dayalı-döşeli (eşyalı) ev temizliği / daire temizliği ,

inşaat sonrası daire / ev temizliği ,

tadilat sonrası ev temizliği ve boş daire / ev temizliği

olmak üzere birkaç çeşittir. Ayrıca yangın sonrası ev temizliği , su ve sel baskını sonrası ev temizlik hizmeti için firmamızdan hizmet talebinde bulunabilirsiniz Personellerimiz tavandan zemine duvardan camlara kadar el değmedik yer kalmayacak şekilde (anahtar teslim) işlerini titizlik ile ev temizliği hizmetlerini yerine getirir. Size iş bırakmazlar.

Daire Temizliği Farklı alanların temizliği amacıyla kullanılacak kimyasal maddelerin seçiminde şu hususlara dikkat edilmelidir:

• Temizlenecek yüzey ve malzemelerin türleri,

• Kullanacak araçların türleri,

• Personelin yeteneği,

• Temizlik maddesinin birim ölçüsü ve kabının türü (hacim, litre, poşet, püskürtücü).

• Temizlik maddelerinin elde edilebilirlikleri ve sipariş etme işlemleri,

• Maliyet ve dağıtım,

• Birlikte kullanılabilir temizlik maddelerinin seçimi,

• Ayrılabilen zaman ile temizlik maddelerinin etkili kullanımı için gereken zamanın kıyaslanması,

• Ekonomik ve kullanım kolaylığı,

• Kullanıldıktan sonra da biyolojik aktifliğinin devam etmesi

• Deterjanın içeriği,

• Kullanılacak dozaj seviyesi,

• Çıkartılmak istenen kirin türü.

• Temizlenecek yüzeyin ne tür maddeden yapılmış olduğu,

• Ellerin solüsyona temas edip etmeyeceği,

• Makinede kullanılıp kullanılmayacağı,

• Kullanılan suyun sertlik derecesi.

 

AK YAKA TEMİZLİK HİZMETLERİ, ev temizliği konusuna  planlı ve sistemli bir şekilde yaklaşılması gerektiğinin bilinciyle gereken tüm  teknoloji, ekipman, bilgi ve özellikle nitelikli insan alt yapısını gelişen ve değişen günümüz değerlerine göre sürekli geliştirir ve günceller.Ev temizliği uygulamalarında kaliteli ve ekonomik hizmet, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkelerini prensip edinen firmamız evinizi en ince detayına kadar temizlerken size de sağlıklı, konforlu ve temiz bir hayatın keyfini sürmek kalır.

Kurumsal Referanslarımız

Para Bilgi Teknolojileri

Leco Mühendislik Müşavirlik Ltd. Şti.

Prev Next